Mobil oyun sektörü, Mobil uygulama ile para kazanma

Mobil oyun ve uygulamalardan para kazanmak

TRAINERS
Yeni nesil
Kazanç Yöntemleri
Mobil uygulama geliştirme,  mobil oyun geliştirme ve para kazanma hakkında herşey..
Ülkemizde binlerce  insan internet üzerinden çalışarak kazanç elde ediyor kendi işlerini yapıyorlar. Kimisi instagram üzerinden kıyafet satışı yapıyor, kimisi e-ticaret siteleri üzerinden ürettiği ürünün satışını yapıyor. Zamanla rekabetin yükseldiği ve seçiciliğin arttığı bu sektörler artık satışı zorlaşan ve rekabet yüzünden kazancı düşen bir alan haline geldi. Bu ek kazançlara ek artık günümüzde çok daha farklı kazanç yöntemleri mevcut ;
Ülkemizde bir ilk olan Mobil oyun sahibi olmakta bunlardan biri ! Artık hiç bir yazılım bilginiz olmadan kendi mobil oyununuzun sahibi olabiliyorsunuz. Oyununuzu milyonlarca insana tanıtıp indirmelerini ve oynamalarını sağlayabiliyorsunuz. ve hedef kitleniz sadece Türkiye ile de sınırlı değil ! Oyununuz tüm dünyada yayınlanıyor ve hedef kitlenizde milyonlarca kişi oluyor.
COACH
Kazançlarınızı isterseniz dolar
isterseniz TL olarak alın
unityreskin.com olarak amacımız sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz oyunu Google Playde yayınlamaktır. Oyununuzun oynandıkca para kazanırsınız ve bu paralar Admob hesabınızda GOOGLE güvencesi ile birikir. kazancınız min 200 TL eşiğine geldiğinde paranızı Google vermiş oldugunuz banka hesabına gönderir. Yani paranızın hesabınıza yatması için 200 TL’ye ulaşmış olması gerekiyor.
Kazancınız banka hesabınıza isterseniz Dolar ,Euro veya TL olarak alabilirsiniz. Siz hangi kurdan talep ederseniz paranız o şekilde hesabınıza yatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir