Sizin için çalışıyoruz !

Hakkımızda bilgi edinin

Siz değerli müşterilerimize profesyonel destek vermek için buradayız. okuyun ve bizi tanıyın

Biz kimiz ?

  • Hiç bir yazılım bilgisi olmadan sitemiz üzerinden mobil oyun sahibi olabilir ve mobil oyununuzdan çok yüksek paralar kazanabilirsiniz

Satın aldıgınız mobil oyunu arzu etmeniz durumunda ekibimiz sizin için daha çok geliştirebilir ve yeni bölümler ekleyebilirler.

kimiz biz

EKİBİMİZİ TANIYALIM

Alanında uzman değerli ekip arkadaşlarımız hakkında bilgi edinin. (freelancer olarak destek aldıgımız değerli arkadaşlar listede yoktur)
man (1)

Semih Dereci

Yazılım ve Teknik yardım
2013 den beri mobil oyun yazılım sektöründe profesyonel destek ve hizmet vermektedir. Ekibimizdeki rolü Yazılım geliştirme.
girl

İlayda Ş. A.

Grafik tasarım ve Müşteri ilişkileri
2015 den beri grafik ve animasyon sektöründe hizmet vermekte, bir çok çizgi film ve mobile application firmasına destekte bulunmuş UI tasarım ve animasyonlarını gerçekleştirmiştir. Ekibimizdeki rollleri : Arayüz tasarımları , Reskin ve buna bağlı Müşteri ilişkileri
man (2)

Ali Sağ

CEO, co-founder
Ekibimizde sektör danışmanlığı yaparak değerli müşterilerimizi bilgilendirmekte ve revize işlemleri için yardımcı olmaktadır. Ayrıca kendisinin sektördeki derin tecrübeleri ve başarıları nedeni ile Danışmanlık Hizmetimizdede size yol gösterici olacaktır.
man

Emre S.

Sektör Danışmanı ve Yazılımcı
Siz değerli müşterilerimizin gerekli yazılımsal ve teknik tüm işlemleri ile alakadar olacak kişidir. Oyun hataları, gerekli düzeltmeler ve buna bağlı tüm yönlendirme ve güncelleme işlemleri ile bizzat ilgilenmektedir.
386 +Tasarım Çalışması
500 + Memnun Müşteri ve Firma
26 + Aylık 20.000 TL kazanan müşteri ve firma
30 Sitemizdeki güncel oyun sayısı
150 + Sadece Revize ve Danışmanlık alan müşteriler
200 + Her gün bilgilendirdiğimiz kişi

Türkiyede bir ilk

Muhteşem bir yatırım sektörü ile karşınızdayız. Artık oynadıgınız oyunların sahibi olabilirsiniz. Sizinde kullanıcılaırnız olabilir onları yönetebilir ve para kazanabilirsiniz, hiç bir yazılım bilgisi gerektirmez çünkü bu işlemlerin hepsini ekibimiz sizin için hallediyor. Sizin yapmanız gereken sadece oyununuzu tanıtmak ve insanlarıın oynamasını sağlamak.. Google,İnstagram,Youtube,Facebook,Twitter,Özel web siteleri ve sayfalar.. Oyununuzu tanıtabileceğiniz yüzlerce farklı reklam seçeneği bulunmakta.