Yeniler İçin

Başlangıç Paketleri

Sektör hakkında tecrübesi olmayan ve sektörü denemek isteyen müşterilerimiz için olusturudugumuz paketlerdir. Bu paketteki oyunlar diğer oyunlar gibi profesyoneldir, Siz değerli müşterilerimiz için fiyatlarını biraz daha uygun tutarak sektörü daha yakından tanımanız amaçlanmıştır.
Başlangıç Paketleri
 • Başlangıç Paketleri

Battle Clocks

699,00 499,00
Battle Clocks oyununda zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacağınız güzel bir Bağımlılık yapan minimalist oyundur. Battle Clocks oyununda yapmanız gereken saatlerin içindeki oklar dönerken diğer saatin üstüne geldiğinde basmalısınız. saatlerin içindeki okları takip etmeyi unutmayın. verilen süre içerisinde bir saatten diğerine geçmeli ve tüm saatleri dolan malısınız. Ilgi çekici bir oyun ve çok sayıda seviyeleri ile kolay-zor-usta istediğiniz seviyede oynayarak oyuncu saatlerce eğlendirecek! Oyunun iki modu vardır: Görev modunun 100 hazır seviye ile geldiği Sonsuz mod ve Görev modu.

Golf Zamanı

650,00 499,00
Golf Zamanı oyunu eğlenceli bir oyundur. oyunda yapmanız gereken şey golf topunu verilen süre dolmadan deliğin içine girdirmelisiniz. golf topunu deliğin içine girdirmeye çalışırken yukarıda verilen altınları da toplamalısınız topladığınız altınlarla hediyeler kazanacaksınız.  Bu oyun ile artık mobilde kullanıcılarınız çok daha iyi vakitler geçirebilecek. oyun oldukça stabil ve anlaşılır bir oyun bu yüzden hedef kitlesi oldukça geniş, her yaştan insanın uzun zamanlar ayırarak zevkle oynayabileceği bir oyun.

Hill Climb Tarzı oyun 2019

1.000,00 499,00
Oyun içerisinde 10 zorlu parkur bulunmaktadır. Ayrıca oyunda bölümleri geçtikce aracınızı güçlendirmeniz gerekmekte aksi halde gittikce engebesi artan engelleri aracınız geçemeyecektir. Oyuna bir hedef ve amaç kazndırmak için yük sistemi getirildi böylece offroad aracınıızın arkasındaki yükü düşürmeden hassas bir şekilde tepelerden geçirmeli ve hedefe ulaştırmalısınız. Oyun içerisinde toplayacagınız oyun paraları ile yeni ve çok daha güçlü Off-road araçları satın alabilirsiniz. Oyun içindeki mağazada bulunan tüm araçlar maplere özel olarak tasarlanmıştır.

Kafa Topu Oyunu

1.000,00 399,00
Kafa topu oyunu gelişmiş fizik ve animasyon sistemi ile kullanıcılarınızın muhteşem vakit geçireceği kazançlı oyunlardan biridir. en çok oyananan oyunlar arasındadır Kullanıcılarınızın hiç sıkılmadan saatler geçirebilceği bir oyun. ilerde isterseniz oyuna yeni karakterler ve bölümler eklenebilir.
EKONOMİK

Uygun Fiyatlı Diğer Paketler

11-pirate_gold_coins-bandit-pirate-gold-currency-skull-256 Uygun Fiyatlı
Arcade Oyunlar
 • Arcade Oyunlar
 • Online (multiplayer) oyunlar
 • Öneri Uygun Fiyatlı

Archer Save

1.250,00 1.000,00
Archer Save geniş kitleye hitap eden potansiyeli çok yüksek bir oyundur. Oyunda kullanıcılarınızın amacı okları gerip fırlatarak iplere asılı olan insanları kurtarmaktır. amacınız ipleri koparmaktır. Okun insana saplanması durumunda canı yarı yarıya düşer. size verilen süre içerisinde hızlı refleksler ile insanları kurtarmanız gerekmektedir. Gittikce zorlaşan ve stratejik atışlar gerektiren yapısı ile her yaştan kullanıcınızın zevk ile oynayacagı bir oyun olacaktır. Archer Save oyunu 35 bölümden oluşmaktadır. İsteğe göre yeni ve stratejik bölümler eklenebilir. Oyun grafikleri yenilenmiş ve güncellenmiştir.  yepyeni grafikleri ile muhteşem bir strateji oyunu kullanıcılarınızı bekliyor.

Balls Crick Full Game

1.500,00 1.000,00
Balls Crick Günümüzde en çok oynanan oyun tarzlarından biri, geniş kitleye hitap etmesi ile kullanıcılarımızın en çok kazanç elde ettiği arcade oyunlardan biridir. oyunda amacınız yukarıdan aşağı dogru inen bariyerleri elinizdeki topları göndererek yok etmek, oyun sahasında bulunan topları topladıkca yüzlerce topa ulaşacaksınız ve engelleri daha kolay bir şekilde yok edeceksiniz. Oyunu zorlaştıran diğer bir nokta topu fırlattıgınız alanı iyi seçmeniz gerekmesi. çünkü her yanlış hamlenizde eger blokları kıramazsanız birazdaha aşağı inecektir.

Ballz Jumps

1.000,00 799,00
Ballz Jumps oynarken eğlenceye kendini kaptırabilir. Saatin nasıl geçtiğini unutabilirsin. Oyunda yapmanız gereken; yukarıdan gelen topların hepsini karşıya geçirmelisiniz. gelen topları düşürmemeye çalışmalısınız karşı tarafa zıplatırken gelen özelliklere değdirerek zıplatırsanız oyun daha keyifli olacaktır. Oyunun içerisinde kazandığın puanlar ile farklı desende toplar alabilir oyunu daha güzel hale getirebilirsin.

Basketball Plane

1.100,00 800,00
Basketball Plane oyunda yapmanız gereken elinizdeki basketbol topunu potanın içerisinden geçireceksiniz. tabi basketbol potasından geçirmeye çalışırken zorlu engeller çıkacak karşınıza. Şapkaların içinden geçirerek veya diğer objeleri kullanarak basketbol topunu potadan geçirmelisiniz. Yepyeni bir Basketbol oyunu oyun içerisinde birbirinden farklı 50 bölüm bulunmaktadır. oyun grafikleri ve detayları özenle yapılmış.  kazanç getirebilecek bir oyun.

Cut The Rope – Full

1.000,00 850,00
Cut The Rope oyunu eğlenceli ve strateji gerektiren bir oyundur. Oyunda kullanıcılarınızın amacı ipleri stratejik bir şekilde keserek şekeri kurbanın ağzına ulaştırmaktır. ulaştırmaya çalışırken oyunda bulunan yıldızları da toplamanız gerekmektedir. Topladığınız yıldızlarla puan kazanacaksınız ve bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanacaksınız. Cut The Rope oyunu 30 bölümden oluşmaktadır. Oyuna dilerseniz ileride yeni bölümler eklenebilir. 100 Tam bölüm isteyen müşterilerimizin 350 TL ek ücret ödemesi yapması gerekmektedir.

Fire Block 2019

1.000,00 750,00
Fire Block her yaştan büyük bir kitlenin evde, işte, tatilde her yerde rahatça oynayabileceği eğlenceli yepyeni grafiklere sahip muhteşem bir arcade oyundur. Gittikçe zorlaşan yapısı ile kullanıcılarınız hiç sıkılmadan zevkle oynayabileceği bir oyundur.

Gun Battle

1.250,00 750,00
Gun Battle oyunu eğlenceli bir silah oyunudur. oyunda yapmanız gereken seçmiş olduğunuz silahınızı size verilen mermi sayısınca ateş ederek yukarı zıplata bilirsiniz. silahın üzerine dokundukça ateş edip zıplayacak ve sizde etrafta bulunan altınları toplayacaksınız, etrafınızda bulunan özelliklere silahınızı değdirdiğinizde size fazladan mermi,  daha yukarı zıplama vb. özellikler verecektir.  Oyunda birbirinden farklı özelliklere sahip silahlar bulunmaktadır bu silahları oyun içerisinde kazandığınız puanlar ile satın alabilirsiniz.

Knife Hitt

1.225,00 750,00
Knife Hit oyunu yeni çıkan arcade kategorisinde bir oyundur. son zamanlarda müşterilerimizin en çok gelir elde ettiği kullanıcıların zevkle oynadığı bir oyun oldur. oyun içerisinde uygulama içi satın alma, ödüllü video reklamı yerleşimi gibi detaylı bir çok özellik bulunmaktadır. oyunda yapmanız gereken şey dönen tahtanın etrafına kaç adet bıçak verildiyse onları birbirine değmeyecek, üst üste gelmeyecek şekilde tahtaya saplamalısınız. tahtanın etrafında bulunan meyveleri de bıçaklarla kesmelisiniz. kazandığınız puanlar ile yeni birbirinden farklı bıçaklar satın alabilirsiniz.

Pig Craft 2019

1.000,00 799,00
Muhteşem bir altın kapma oyunu, oyunun hedefi amacınız altınları domuzun içerisine başarılı bir şekilde yönlendirilir, bunu yapabilmek için düzgün bir şekilde çizmeniz gerekir. Parmagınızlamanızı çizerek altınları kumbarada toplayın. 

Tank Savaşları (multiplayer)

1.500,00 1.000,00
Bu Oyun için, 1000 (aktif) indirmede tahmini aylık kazancınız : 550 TL – 1300 TL Tank savaşları oyunu ile kullanıcılarınızı arenada muhteşem bir savaş bekliyor. Not : oyun videosudaki arena geçerli değildir. geçerli olan arena çöl haritası olacaktır. yani oyun size çöl haritası olarak yeni grafikler ile yüklenecektir. video sadece tanıtım amaçlıdır. Tank oyununda amaç mavi sarı kırmızı ve yeşil takımın verilen süre sonuna kadar savaşmasıdır. en çok tank öldüren takım oyun sonunda 1. olur ve oyun parası kazanırlar. kazandıkları bu oyun paraları ile tanklarını geliştirebilir ve yeni tanklar satın alabilirler. ayrıca savaş arenasında bulunan Can + Mermi + hızlanma gibi ithemleri alarak arenada rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
18-coins-budget-coin-bag-money-256 Önerilen oyunlar
Öneri 1
 • Öneri 1
 • Öneri 2
 • Öneriler 3

Balls Crick Full Game

1.500,00 1.000,00
Balls Crick Günümüzde en çok oynanan oyun tarzlarından biri, geniş kitleye hitap etmesi ile kullanıcılarımızın en çok kazanç elde ettiği arcade oyunlardan biridir. oyunda amacınız yukarıdan aşağı dogru inen bariyerleri elinizdeki topları göndererek yok etmek, oyun sahasında bulunan topları topladıkca yüzlerce topa ulaşacaksınız ve engelleri daha kolay bir şekilde yok edeceksiniz. Oyunu zorlaştıran diğer bir nokta topu fırlattıgınız alanı iyi seçmeniz gerekmesi. çünkü her yanlış hamlenizde eger blokları kıramazsanız birazdaha aşağı inecektir.

Candy Box Touch

1.500,00 1.299,00
Candy Box Touch oyunu diğer oyunlardan farklı olarak kutucukların yerlerini değiştirmeden üstlerine tıklayarak kutuları patlatırsınız. Bu eğlenceli oyun her yaşta zevkle oynayabileceğiniz bir oyundur. oyunda uygulama içi satın alma, video reklamları, geçiş reklamları, gibi kazanç getirecek bir çok özellik mevcuttur. Oyun 30 bölümden oluşmaktadır, istenirse 500 TL fark ile 100 bölüm olarak teslim edilebilir.

Jungle Adventure (online)

1.500,00 1.250,00
Mobil uygulama veya mobil oyun sahibi olmak :  Kullanıcılarına online bir oyun sunmak isteyen müşterilerimiz için çok güzel bir seçenek. Jungle Adventure ile kullanıcılarınız birbirleri ile karşılıklı savaşabilirler. Online altyapısı sayesinde dünyanınher yerinden kullnıcılar birbirleri savaşabilir. Ayrıca oyun içerisinde kazandıgınız paralar ile yeni karakterler alabiliyorsunuz. Kullanıcılarınız oyuna isimlerini yazarak başlarlar, böylece savaş arenasında kullanıcılar birbirlerinin isimlerini görebilirler. Oyunda 2 Mod mevcuttur ONLİNE ve OFFLİNE , bu modlar ile kullanıcılarınız internetsiz ortamda isterse yapay zekaya karşı savaşabilirler. isterlerse Online seçeneği ile gerçek kullanıcıları karşı savaşırlar. Oyun içerisinde bulunan Scoreboard (lider tablosu) sayesinde oyun esnasın kim kaç kere ölmüş kaç adam öldürmüş gibi özelliklere ulaşabiliyor kullanıcılarınız. Oyunda 2 adet map bulunmaktadır kullanıcılarınız bu maplerde birbirleri ile savaşırlar. Oyun arenasında bulunan CAN - MERMİ- SİLAH - POWER gibi arenaya dagıtılan itemleri alarak kullnıcılarınız daha güçlü olacaklardır. Oyun içerisinde - Sniper - Pompalı - Taramalı SMG - Düz taramalı - el bombası - bıçak gibi silahlar bulunmaktadır. Oyun geliştirmeye açık bir oyundur.  İleride isterseniz yeni bölümler silahlar karakterler vb gibi özellikler oyuna ekleyebilir ve oyunu daha çok geliştirebilirsiniz.

Restoran işlet (YENİ)

2.550,00
Restoran İşlet muhteşem bir işletme oyunu, kullanıcılarınız bu oyunda saatlerini harcayacaklar. ne kadar çok çalışır ve çalışanlarınızı güçlendirirseniz işletmenizde o kadar büyür. Bu oyunun güzel yani oyun açık olmasa bile oyunda bulunan işletmeniz çalışmaya devam eder. Oyunu tekrar açan kullanıcılarınız kazançlarını toplayabilirler. Muhteşem mağaza sistemi sayesinde kullanıcılarınız gerçek para ile işletmenizi büyütebilir ve işletmeye özel ekipmanlar satın alabilirler. sadece bu kadarda değil ! Gerçek para haricinde oyundan kazandıkları para ilede kullanıcılarınız işletmelerini büyütebilirler. yarı otomatik sistemi sayesinde kullanıcılarınızın sürekli işletmeleri ve çalışanları ile ilgilenmeleri gerekmektedir. böylece buda size kazanç olarak dönecektir. Kullanıcıların aktif oldugu bir oyun tarzıdır. yani kullanıcınız oyunda bulunan işletmesi ile ne kadar çok ilgilenirse işletmesi ve çalışnlarıda o kadar çoğalacagı için aktif kullanıcı kullanımı gerektirir.

Tower Defense 2D Pro (yeni)

1.500,00 1.250,00
Tower Defense pro ile muhteşem bir defans oyunu kullanıcılarınızı bekliyor. Oyunda kullanıcılarınızın amacı Kalede bulunan Heroları yöneterek karşıdan gelen canavarların kaleye ulaşamasını engellemek. Oyunda size verilen hedef sayısı kadar düşmanı engellediğinizde bir sonraki farklı ve zorlu bölüme geçmeye hak kazanırsınız. Kullanıcılarınız Oyunda canavarları öldürdükce oyun parası kazanırlar bu paralar ile oyun esnasında oyun güçleri satın alarak canavarlara Bomba- 3lü ve 4 lü oklar alarak savunmalarını güçlendirebilirler. Ayrıca menüde bulunan Shop (mağaza sistemi) özellikleri > Oyun mağazasında uygulama içi satın alma ile satılan özellikler bulunmakta, oyun parası ve oyun güçleri gibi.. >Kullanıcılarınız Oyunda kazandıkları oyun paraları ile mağazadan karakterleri , kalelerini ve atış güçlerini güçlendirebilir ve yükseltebilirler.Oyun 30 uzun bölümden oluşmaktadır. ileride yeni bölüm isteyen müşterilerimiz için yeni bölümler yapılmaktadır.
26-tree-garden-yard-gardening-botanical-256 Profesyonel Oyunlar

  Archer Save

  1.250,00 1.000,00
  Archer Save geniş kitleye hitap eden potansiyeli çok yüksek bir oyundur. Oyunda kullanıcılarınızın amacı okları gerip fırlatarak iplere asılı olan insanları kurtarmaktır. amacınız ipleri koparmaktır. Okun insana saplanması durumunda canı yarı yarıya düşer. size verilen süre içerisinde hızlı refleksler ile insanları kurtarmanız gerekmektedir. Gittikce zorlaşan ve stratejik atışlar gerektiren yapısı ile her yaştan kullanıcınızın zevk ile oynayacagı bir oyun olacaktır. Archer Save oyunu 35 bölümden oluşmaktadır. İsteğe göre yeni ve stratejik bölümler eklenebilir. Oyun grafikleri yenilenmiş ve güncellenmiştir.  yepyeni grafikleri ile muhteşem bir strateji oyunu kullanıcılarınızı bekliyor.

  Bubble Shooter 2019

  3.500,00 2.800,00
  Bütcesi yeterli olan müşterilerimiz için önerdiğimiz muhteşem bir oyun. Yenilenen grafikleri ve modern animasyonları ile inanılmaz kitlelere ulaşabileceğiniz muhteşem bir oyun.Geniş kitleye hitap eden yapısı ile herkesin rahatca oynayabileceği potansiyeli çok yüksek bir oyun. Oyun içindeki ses effectlerinin kullanıcılarınızı büyüleyeceği 35 zorlu levelden oluşmaktadır. İleride müşterilerimiz talep etmesi durumunda yeni ve zorlu bölümler yapılabilir. Oyun videosunu sol taraftaki logonun kenarında bulunan oynat butonuna tıklayarak izleyebilirsiniz.

  Online Bilardo Oyunu Yeni

  5.500,00 3.499,00
  Profesyonel bir oyun ile kullanıcılar karşısına çıkmak isteyen müşterilerimiz için muhteşem bir oyun. Oyun herkesin bildiği bilardo oyunu, ancak içerisindeki özellikler ile size güzel kazançlar getirecek bir yapıya sahip. Oyun içerisinde kullanıcılarınızın birbirleri ile oynadıkca oyun parası kazandıgı bir sitem bulunuyor. :Bilardo karşılaşmasını kazanan kullanıcınız oyun parası kazanır ve bu oyun parası ile farklı desende ıstakalar veya oyun masası satın alabilirler. Kullanıcınızın satın aldıgı ıstakayaı karşılaşmadaki rakibide görecektir. aynı şekilde satın aldıgı özel bilardo masasınıda. Bu tarz oyunlarda kullanıcıyı profesyonel gösteren kişiye özel tasarımlardır. buda masa ve ıstaka ile ön plana çıkıyor. Ayrıca bilardo oyununu bilmeyen veya oyunun nasıl oynandıgını anlamak isteyen kullanıcılarınız için oyun içerisinde bir öğretici moduda mevcut. bu mod ile kullanıcılarınız yapay zekaya karşı oyunlar oynayabilir, pratikler yaparak kendilerini geliştirebilirler.

  Race and Drift modern 2019

  1.500,00 1.250,00
  Muhteşem bir araba yarışı oyununa hazır mısın ? Araçlarını özelleştir , yepyeni ve modern araçlar satın al, birbirinden farklı 50 büyük haritada rakiplerine karşı yarış ve para kazan ! Kullanıcılarınzın heyecanla oynayacağı oynadıkca yeni arabalar satın alabileceği ve özelleştirebileceği muhteşem bir yarıl oyunu. Oyun içerisinde kullanıcılarınız için 2 farklı kontrol sistemi bulunmakta Sensör ile yönetme veya buton ile kontrol.. ayrıca oyun içerisindeki muhteşem drift sistemi ile virajları yanlayarak geçin kullanıcılarınızı tatmin edecek güzel bir araba yarışı arıyorsanız sizin için muhteşem bir seçenek !

  Restoran işlet (YENİ)

  2.550,00
  Restoran İşlet muhteşem bir işletme oyunu, kullanıcılarınız bu oyunda saatlerini harcayacaklar. ne kadar çok çalışır ve çalışanlarınızı güçlendirirseniz işletmenizde o kadar büyür. Bu oyunun güzel yani oyun açık olmasa bile oyunda bulunan işletmeniz çalışmaya devam eder. Oyunu tekrar açan kullanıcılarınız kazançlarını toplayabilirler. Muhteşem mağaza sistemi sayesinde kullanıcılarınız gerçek para ile işletmenizi büyütebilir ve işletmeye özel ekipmanlar satın alabilirler. sadece bu kadarda değil ! Gerçek para haricinde oyundan kazandıkları para ilede kullanıcılarınız işletmelerini büyütebilirler. yarı otomatik sistemi sayesinde kullanıcılarınızın sürekli işletmeleri ve çalışanları ile ilgilenmeleri gerekmektedir. böylece buda size kazanç olarak dönecektir. Kullanıcıların aktif oldugu bir oyun tarzıdır. yani kullanıcınız oyunda bulunan işletmesi ile ne kadar çok ilgilenirse işletmesi ve çalışnlarıda o kadar çoğalacagı için aktif kullanıcı kullanımı gerektirir.
  26-tree-garden-yard-gardening-botanical-256 Oyunlarınızı takip etmenizi ve geliştirmenize yarayacak muhteşem hizmetler
  Hizmetlerimiz
  • Hizmetlerimiz

  Analytic

  250,00 200,00
  Bu bir oyun değil! Satın aldıgınız oyuna ekledik bir özelliktir.

  Aso Hizmeti

  250,00 200,00
  Bu bir oyun değildir ! Satın aldıgınız oyuna eklediğimiz bir özelliktir.

  Danışmanlık hizmeti

  250,00 200,00
  2 Haftalık Danışmanlık hizmeti

  Günlük Ödül Sistemi

  250,00 200,00
  Bu bir oyun değildir ! Satın aldıgınız oyuna eklediğimiz bir özelliktir.

  Hızlı Teslim

  100,00 50,00
  Bu bir oyun değildir ! Satın aldıgınız oyuna eklediğimiz bir özelliktir.

  Push Bildirim Hizmeti

  250,00 200,00
  Bu bir oyun değildir ! Satın aldıgınız oyuna eklediğimiz bir özelliktir.
  sizde kazanın kullanıcılarınızda kazansın

  Ödüllü video reklamları

  presentation
  Oyun içerisinde bulunan ödüllü video reklamları ile kullanıcılarınız 30 sn'lik videolar izleyerek oyun içerisinde bir hediye kazanırlar. böylece siz para kazanmış olursunuz
  Kredi kartlı alış-veriş imkanı sunun

  Uygulama içi satın alma

  coins
  Kullanıcılarınız dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kartları ile oyununuzda satın alım yapabilirler. örn : can hakkı, oyun parası, reklam kaldırma vb..
  Oyununuzu magazada ``ücretli`` olarak koyalım

  Ücretli oyun seçeneği

  notes
  Dilerseniz Google playda oyununuzu ücretsiz dilerseniz ücretli olarak yayınlayabiliriz. Ücretli yayınlanan oyunlarda kullanıcılar oyun parasını ödeyerek oyuna sahip olabilirler.

  14 gün
  iade garantisi.

  garantili-bocek-ilaclama-300x300
  Sitemiz, tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, Sitemizde alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve hizmet kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Satın aldığınız oyunda tarafımızdan kaynaklı bir durum söz konusu oldugunda derhal ödemiş olduğunuz tutar tarafınıza iade edilir. Ayrıca satın almış oldugunuz oyunda verilen teslim süresini aşıldıgında veya söz verilen teslim süresinde teslim edilmediğindede iade hakkınız olacaktır.
  Bilgilendirici Makaleler (en yeniler)

  Mobil Oyun Sektörü Makaleler

  Mobil oyun sektörü hakkında sizler için bilgilendirici makalelerimiz