28 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Analytic

250,00 200,00
Bu bir oyun değil! Satın aldıgınız oyuna ekledik bir özelliktir.

Archer Save

1.250,00 1.000,00
Archer Save geniş kitleye hitap eden potansiyeli çok yüksek bir oyundur. Oyunda kullanıcılarınızın amacı okları gerip fırlatarak iplere asılı olan insanları kurtarmaktır. amacınız ipleri koparmaktır. Okun insana saplanması durumunda canı yarı yarıya düşer. size verilen süre içerisinde hızlı refleksler ile insanları kurtarmanız gerekmektedir. Gittikce zorlaşan ve stratejik atışlar gerektiren yapısı ile her yaştan kullanıcınızın zevk ile oynayacagı bir oyun olacaktır. Archer Save oyunu 35 bölümden oluşmaktadır. İsteğe göre yeni ve stratejik bölümler eklenebilir. Oyun grafikleri yenilenmiş ve güncellenmiştir.  yepyeni grafikleri ile muhteşem bir strateji oyunu kullanıcılarınızı bekliyor.

Aso Hizmeti

250,00 200,00
Bu bir oyun değildir ! Satın aldıgınız oyuna eklediğimiz bir özelliktir.

Balls Crick Full Game

1.500,00 1.000,00
Balls Crick Günümüzde en çok oynanan oyun tarzlarından biri, geniş kitleye hitap etmesi ile kullanıcılarımızın en çok kazanç elde ettiği arcade oyunlardan biridir. oyunda amacınız yukarıdan aşağı dogru inen bariyerleri elinizdeki topları göndererek yok etmek, oyun sahasında bulunan topları topladıkca yüzlerce topa ulaşacaksınız ve engelleri daha kolay bir şekilde yok edeceksiniz. Oyunu zorlaştıran diğer bir nokta topu fırlattıgınız alanı iyi seçmeniz gerekmesi. çünkü her yanlış hamlenizde eger blokları kıramazsanız birazdaha aşağı inecektir.

Ballz Jumps

1.000,00 799,00
Ballz Jumps oynarken eğlenceye kendini kaptırabilir. Saatin nasıl geçtiğini unutabilirsin. Oyunda yapmanız gereken; yukarıdan gelen topların hepsini karşıya geçirmelisiniz. gelen topları düşürmemeye çalışmalısınız karşı tarafa zıplatırken gelen özelliklere değdirerek zıplatırsanız oyun daha keyifli olacaktır. Oyunun içerisinde kazandığın puanlar ile farklı desende toplar alabilir oyunu daha güzel hale getirebilirsin.

Basketball Plane

1.100,00 800,00
Basketball Plane oyunda yapmanız gereken elinizdeki basketbol topunu potanın içerisinden geçireceksiniz. tabi basketbol potasından geçirmeye çalışırken zorlu engeller çıkacak karşınıza. Şapkaların içinden geçirerek veya diğer objeleri kullanarak basketbol topunu potadan geçirmelisiniz. Yepyeni bir Basketbol oyunu oyun içerisinde birbirinden farklı 50 bölüm bulunmaktadır. oyun grafikleri ve detayları özenle yapılmış.  kazanç getirebilecek bir oyun.

Battle Clocks

699,00 499,00
Battle Clocks oyununda zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacağınız güzel bir Bağımlılık yapan minimalist oyundur. Battle Clocks oyununda yapmanız gereken saatlerin içindeki oklar dönerken diğer saatin üstüne geldiğinde basmalısınız. saatlerin içindeki okları takip etmeyi unutmayın. verilen süre içerisinde bir saatten diğerine geçmeli ve tüm saatleri dolan malısınız. Ilgi çekici bir oyun ve çok sayıda seviyeleri ile kolay-zor-usta istediğiniz seviyede oynayarak oyuncu saatlerce eğlendirecek! Oyunun iki modu vardır: Görev modunun 100 hazır seviye ile geldiği Sonsuz mod ve Görev modu.

Bubble Shooter 2019

3.500,00 2.800,00
Bütcesi yeterli olan müşterilerimiz için önerdiğimiz muhteşem bir oyun. Yenilenen grafikleri ve modern animasyonları ile inanılmaz kitlelere ulaşabileceğiniz muhteşem bir oyun.Geniş kitleye hitap eden yapısı ile herkesin rahatca oynayabileceği potansiyeli çok yüksek bir oyun. Oyun içindeki ses effectlerinin kullanıcılarınızı büyüleyeceği 35 zorlu levelden oluşmaktadır. İleride müşterilerimiz talep etmesi durumunda yeni ve zorlu bölümler yapılabilir. Oyun videosunu sol taraftaki logonun kenarında bulunan oynat butonuna tıklayarak izleyebilirsiniz.

Candy Box Touch

1.500,00 1.299,00
Candy Box Touch oyunu diğer oyunlardan farklı olarak kutucukların yerlerini değiştirmeden üstlerine tıklayarak kutuları patlatırsınız. Bu eğlenceli oyun her yaşta zevkle oynayabileceğiniz bir oyundur. oyunda uygulama içi satın alma, video reklamları, geçiş reklamları, gibi kazanç getirecek bir çok özellik mevcuttur. Oyun 30 bölümden oluşmaktadır, istenirse 500 TL fark ile 100 bölüm olarak teslim edilebilir.

Cut The Rope – Full

1.000,00 850,00
Cut The Rope oyunu eğlenceli ve strateji gerektiren bir oyundur. Oyunda kullanıcılarınızın amacı ipleri stratejik bir şekilde keserek şekeri kurbanın ağzına ulaştırmaktır. ulaştırmaya çalışırken oyunda bulunan yıldızları da toplamanız gerekmektedir. Topladığınız yıldızlarla puan kazanacaksınız ve bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanacaksınız. Cut The Rope oyunu 30 bölümden oluşmaktadır. Oyuna dilerseniz ileride yeni bölümler eklenebilir. 100 Tam bölüm isteyen müşterilerimizin 350 TL ek ücret ödemesi yapması gerekmektedir.

Danışmanlık hizmeti

250,00 200,00
2 Haftalık Danışmanlık hizmeti